HAKKIMIZDA

Anasayfa | HAKKIMIZDA
NURİŞ ÇELİK KONSTRÜKSİYON ve TESİSAT LTD. ŞTİ.

1994 yılından bugüne Endüstiryel tesislerde orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni projelerin ve  teknolojilerinin getirilmesi teknojideki son yenilikleri takip ederek Endüstri sektöründe çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İSTANBUL da kurulmuş olan NURİŞ ÇELİK KONSTRÜKSİYON, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Endüstri dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
 
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imza atmaktadır.
 
Üstlendiği projelerde ekipman, imalat ve kurulumunda zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmıştır. 
 
NURİŞ ÇELİK KONSTRÜKSİYON ailesi özellikle Gıda fabrikalarında faaliyet göstermektedir. Projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.
 
Saygılarımızla,
NURİŞ ÇELİK KONSTRÜKSİYON